Centrum Paderewskiego Tarnów - Kąśna Dolna

Aktualności

Marcin Wyrostek Tango Corazon - 22 kwietnia w Centrum Paderewskiego

Po czterech latach w Centrum Paderewskiego po raz kolejny wystąpi znakomity ekordeonista Marcin Wyrostek. 22 kwietnia w Letniej Sali Koncertowej rozegra się niezwykły spektakl muzyczny, na który już dziś serdecznie zapraszamy!

Projekt Tango Corazon powstał w wyniku fascynacji artystów muzyką argentyńską i latynoamerykańską, która zainspirowała ich do tworzenia tang we własnych aranżacjach: jazzowych, klasycznych, musicalowych i klubowych.

Repertuar zespołu oparty jest na tangach Astora Piazzolli i Richarda Galliano, a także autorskich kompozycjach Marcina Wyrostka. Debiutancka płyta zespołu „Magia del Tango”, pokryła się złotem już w pierwszym miesiącu sprzedaży, aby finalnie osiągnąć status potrójnej platyny! Album został także nagrodzony na Festivalu Sopot Top Trendy 2010. Żywiołowe reakcje publiczności zainspirowały zespół do wydania płyty „Live”, która jeszcze przed wprowadzeniem do oficjalnej dystrybucji osiągnęła status złotej płyty. W Tango Corazon występują muzycy z projektu Coloriage, co dodatkowo nadaje występom charakter ethno-folkowy.

Wystąpią:
Marcin Wyrostek – akordeon
Marcin Jajkiewicz – wokal
Mateusz Adamczyk – skrzypce
Daniel Popiałkiewicz – gitara
Agnieszka Haase-Rendchen – fortepian
Piotr Zaufal – bas
Krzysztof Nowakowski – instrumenty perkusyjne

Bilety koncertowe w cenie 30 zł do nabycia w Dworze Paderewskiego w Kąśnej Dolnej od 12 kwietnia.

Wyjazd autokarem do Kąśnej sprzed Tarnowskiego Teatru wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej miejsc - 14 621 09 21

 

 

 

Wróć do poprzedniej strony